Zamówienie naszego zamka

Gwarancja 12 miesięcy

Wymagana kaucja zwrotna (zgodnie z cennikiem)

Złóż zamówienie

zamek można zamówić telefonicznie, poprzez email lub SMS. Należy precyzyjnie podać o jaki model auta chodzi i o który zamek (np. Mercedes W211 zamek lewy przedni)

Zamek wyślemy tego samego dnia

wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:00 są wysyłane tego samego dnia. Przesyłka zostanie dostarczona następnego dnia roboczego.

Zapłać przy odbiorze

za zamek zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki. Cena regeneracji zamka będzie powiększona o kaucję zwrotną oraz koszty wysyłki. Wysokość kaucji zgodna z cennikiem.

Zainstaluj zamek w aucie

zainstaluj otrzymany zamek w aucie. W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości zadzwoń na podany numer pomocy technicznej.

Odeślij uszkodzony zamek

zamek należy odesłać w ciągu 5 dni roboczych. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu, zadzwoń i poinformuj nas o tym. Pamiętaj o wypełnieniu formularza zwrotu kaucji – formularz znajduje się w paczce razem z zamkiem. Maksymalny czas na zwrot zamka to 3 miesiące !

Oddajemy kaucję zwrotną

po otrzymaniu zamka uszkodzonego, zwracamy kaucję  na wskazany rachunek bankowy. Zwrot kaucji otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych.

Regeneracja własnego zamka

Gwarancja 12 miesięcy

Wyślij do nas uszkodzony zamek

wyślij uszkodzony zamek za pośrednictwem poczty lub kurierem na adres naszej firmy. Pamiętaj o umieszczeniu w przesyłce adresu zwrotnego i numeru telefonu kontaktowego.

Naprawimy go w ciągu 1 dnia

zamek zostanie zregenerowany w ciągu jednego dnia roboczego, jeżeli będziemy potrzebowali więcej czasu – powiadomimy cię telefonicznie.

Odeślemy na wskazany adres

zregenerowany zamek odsyłamy na adres  który został podany w przesyłce. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem kuriera DHL.

Zapłać przy odbiorze

paczka zostanie dostarczona następnego dnia roboczego, za zamek zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki. W paczce z zamkiem znajdziesz Fakturę VAT oraz wizytówkę naszej firmy.

Przykładowa transakcja zamówienia zamka z kaucją: 

Zamek : Mercedes W203 lewy przedni.

Koszt regeneracji    :  100zł

Koszt wysyłki            :  20zł

Kaucja zwrotna        : 100zł

Razem kwota do zapłaty kurierowi : 100zł+20zł+100zł= 220zł

Po odesłaniu zamka uszkodzonego oddajemy kaucje    100zł

Całkowity koszt regeneracji : 220zł -100zł = 120zł

Przykładowa transakcja naprawy zamka klienta: 

Zamek : Mercedes W203 lewy przedni.

Koszt regeneracji    :  100zł

Koszt wysyłki            :  20zł

Razem kwota do zapłaty kurierowi : 100zł+20zł = 120zł

Całkowity koszt regeneracji :  120zł